*** کاربران گرامی برای اجرای سامانه جامع آموزش فقط باید از مرورگر Internet Explorer نسخه ۹ و بالاتر استفاده نمائید. ***


قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم

دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی؛ ورود به سامانه جامع آموزش فقط از طریق سامانه احراز هویت مرکزی امکان پذیر است و برای این منظور داشتن شناسه یکتای دانشگاه تهران الزامی می‌باشد. بنابراین ورود از طریق سامانه آموزش با شناسه کاربری و گذارواژه قدیمی امکان پذیر نخواهد بود و شناسه کاربری و گذرواژه قدیمی تنها قابلیت ورود به سامانه پایان نامه را دارد.

  • دانشجویان و فارغ التحصیلانی که پست الکترونیکی دانشگاه تهران را دارا می‌باشند شناسه یکتای آنها همان نام کاربری موجود در آدرس پست الکترونیکی است. به عنوان مثال اگر پست الکترونیکی دانشجو username@ut.ac.ir باشد شناسه یکتای وی username خواهد بود.
  • شایان ذکر است که داشتن پست الکترونیکی لازم نیست و برای ورود به سامانه جامع آموزش تنها کافی است که شناسه یکتای خود را از سامانه مدیریت شناسه یکتا دریافت نمائید. ‌
  • برای دریافت شناسه یکتا، ثبت تلفن همراه یا آدرس پست الکترونیکی شخصی الزامی می‌باشد، بنابراین در صورتیکه این دو قلم اطلاعاتی را در سامانه آموزش ثبت ننموده‌اید از طریق ایمیل reg@ut.ac.ir با اعلام مشخصات فردی و سوابق تحصیلی و مشخصات تماس خود ، درخواست اصلاح اطلاعات تماس را ارسال نمایید.
  • در صورت فراموشی شناسه یکتا، از سامانه مدیریت شناسه یکتا (منوی فراموشی شناسه یکتا) اقدام نمایید.
  • در صورت فراموشی کلمه عبور، ا ز سامانه مدیریت شناسه یکتا (منوی فراموشی رمز عبور) اقدام نمایید.

*****کارشناسان محترم آموزش، جهت درج و یا اصلاح فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در سامانه جامع آموزش، ‌ حتماً یکبار باید cache مرورگر خود را بطور کامل پاک کنند. جهت مشاهده راهنمای پاک کردن cache اینجا کلیک نمایید.