"جهت تمدید یا  ثبت نام خوابگاه به اطلاعیه مندرج در وب سایت kooy.ut.ac.ir مراجعه نمایید."

 

*** کاربران گرامی برای اجرای سامانه جامع آموزش فقط باید از مرورگر Internet Explorer نسخه ۹ و بالاتر استفاده نمائید. ***


قابل توجه دانشجویان محترم

دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی؛ از تاریخ دوم شهریور ماه سال جاری (۹۵/۶/۲) ورود به سامانه جامع آموزش فقط از طریق سامانه احراز هویت مرکزی امکان پذیر خواهد بود و برای این منظور داشتن شناسه یکتای دانشگاه تهران الزامی می‌باشد. لازم به ذکر می‌باشد ورود از طریق سامانه آموزش با شناسه کاربری و گذارواژه قبلی امکان پذیر نخواهد بود و شناسه کاربری و گذرواژه قبلی تنها قابلیت ورود به سامانه پایان نامه را دارد.

  • دانشجویانی که پست الکترونیکی دانشگاه تهران را دارا می‌باشند شناسه یکتای آنها همان نام کاربری موجود در آدرس پست الکترونیکی است. به عنوان مثال اگر پست الکترونیکی دانشجو username@ut.ac.ir باشد شناسه یکتای وی username خواهد بود.
  • شایان ذکر است که داشتن پست الکترونیکی لازم نیست و برای ورود به سامانه جامع آموزش تنها کافی است که شناسه یکتای خود را از سامانه مدیریت شناسه یکتا دریافت نمایید. ‌
  • برای دریافت شناسه یکتا، ثبت تلفن همراه یا آدرس پست الکترونیکی شخصی الزامی می‌باشد، بنابراین در صورتیکه این دو قلم اطلاعاتی را در سامانه آموزش ثبت ننموده‌اید در اسرع وقت از منوی آموزش -دانشجومشخصات دانشجو-سایر اطلاعات- تغییر پست الکترونیکی و شماره همراه دانشجویان اقدام به ثبت این اقلام نمایید. در صورتیکه امکان ورود به سامانه آموزش با شناسه کاربری و گذرواژه قدیمی را نیز ندارید از طریق ایمیل Its3@ut.ac.ir درخواست اصلاح اقلام فوق را ثبت نمایند.
  • در صورت فراموشی شناسه یکتا، از سامانه مدیریت شناسه یکتا (منوی فراموشی شناسه یکتا) اقدام نمایید.
  • در صورت فراموشی کلمه عبور، ا ز سامانه مدیریت شناسه یکتا (منوی فراموشی رمز عبور) اقدام نمایید.